Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"БАРАНЧИК ШОН" формат 2D

Жанр:анімація, пригоди, сімейний
Режисер:Марк Бертон, Річард Старзек
У ролях:Баранчик Шон

Кіноверсія улюбленого і дітьми, і дорослими анімаційного серіалу про дивовижні і веселі пригоди баранчика Шона, кмітливого, метикованого, невтомного, хитрого, хуліганістого, чарівного, безстрашного, і, звичайно, самого розумного баранчика в стаді. Мирне життя маленької вівцеферми опиняється під загрозою, коли в результаті чергової прокази невтомного Баранчика Шона господар ферми потрапляє у Велике Місто. Вдосталь навеселившись повною свободою і безкарністю, Шон і інше стадо баранчиків починають хвилюватися за Фермера і вирішують відправитися на його порятунок. Замаскувавшись під людей, вони їдуть у Велике Місто, де їх чекає найвеселіша і найепічніша пригода усього життя.

Виробник:Великобритания, Франція
Тривалість:85 хв."НЕЗЛАМНА" формат 2D

Жанр:військовий, драма
Режисер: Сергій Мокрицький
У ролях:Юлія Пересильд, Євгеній Циганов, Джоан Блекхем, Микита Тарасов, Віталій Лінецький

Історична драма, знята на основі реальних подій спільно Росією та Україною. Стрічка розповідає про героїчну людину, дівчину на ім'я Людмила Павлюченко, яка була снайпером. Коли прийшла війна, вона не могла стояти осторонь, бо це могло забрати у неї кохану людину. Фільм охоплює події, які відбувалися в період з 1937 по 1957 роки. Незважаючи на свою молодість (трохи більше 20 років), вона вбила майже 400 фашистських окупантів. Свого часу вона стала першим громадянином Радянського Союзу, який був допущений в Білий Дім. Крім того, Людмила Павлюченко відома своєю боротьбою за права жінок.

Виробник: Україна, Росія
Тривалість:120 хв."ФОРСАЖ 7" формат 2D

Жанр:кримінальний, трилер, екшн
Режисер: Джеймс Ван
У ролях:Він Дізель, Пол Уокер, Дуейн Джонсон, Джейсон Стетхем.

"Форсаж" не тисне на гальма! Вже у 2015 для всіх прихильників успішної франшизи - нова порція адреналіну. Команда Домініка Торрето (Він Дізель) знищила ворога Оуена Шоу, але його брат Аян (Джейсон Стетем) прагне помститися відважним стрітрейсерам. Найшвидші авто, найспокусливіші дівчата і перегони на виживання. Їх не зупинити!

Виробник:США
Тривалість:137 хв."EX MACHINA" формат 2D

Жанр: драма, трилер, фантастика
Режисер: Алекс Гарленд
У ролях:Донал Глісон, Оскар Айзек, Алісія Вікандер

Десь у недалекому майбутньому... Калеб працює програмістом у найбільшій в світі інтернет-компанії. Несподівано він стає переможцем конкурсу, де приз – тиждень у віддаленому гірському будиночку генерального директора. Але хлопець, ще не усвідомлює, що став частиною дивного і захоплюючого експерименту, в якому він повинен взаємодіяти з роботом у тілі прекрасної дівчини.

Виробник:США, Великобританія
Тривалість:120 хв.