Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"ІДЕАЛЬНИЙ ГОЛОС 2" формат 2D

Жанр:комедія
Режисер: Елізабет Бенкс
У ролях: Анна Кендрік, Ребел Уілсон , Елізабет Бенкс, Хейлі Стейнфілд , Скайлар Естін, Брі Грант

Шоу талантів заполонили світ - усі хочуть потрапити на телеекрани і стати відомими. Не виняток гурт "Беллаз", ролики якого одразу набули шаленої популярності. Команда молодих талановитих дівчат має амбіційну мету - перемогти у міжнародній музичній мега-битві. Вони такі різні, але їх об’єднує шалена любов до співу і бажання перемоги. Отож, попереду репетиції на виживання, бурхливі романтичні побачення, підступи суперників, і справжня дівчача дружба!

Виробник:США
Тривалість:115 хв."ЗЕМЛЯ МАЙБУТНЬОГО: СВІТ ЗА МЕЖАМИ" формат 2D

Жанр:фантастика, детектив
Режисер: Бред Берд
У ролях: Джордж Клуні, Брітт Робертсон, Джуді Грір, Кетрін Хан

Зв'язані спільною долею, талановита дівчина-підліток з неймовірним потягом до нових знань та колишній геній-винахідник, що пережив розчарування і крах своїх ілюзій, вирушають крізь час і простір у повну небезпек місію, щоб розкрити секрети таємничого місця, яке існує в їх спільній пам'яті під назвою “Tomorrowland”.

Виробник:США
Тривалість:130 хв."ШАЛЕНИЙ МАКС. ДОРОГА ГНІВУ" формат 3D

Жанр: пригоди, трилер, екшн
Режисер: Джордж Міллер
У ролях: Том Харди, Шарліз Терон, Ніколас Холт, Зоі Кравіц, Райлі Кеох , Енгус Семпсон

Після помсти за смерть дружини і сина головний герой, Макс Рокотанскі, залишає ряди "Основного силового патруля" і перебирається подалі від людей. Але навіть там Макс знаходить неприємності: тепер йому належить протистояти жорстоким, безжалісним воїнам, не маючи нічого крім машини "Перехоплювач"...

Виробник:Австралія
Тривалість:120 хв.