Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"ПЕРШИЙ МЕСНИК. ДРУГА ВІЙНА" формат 3D

Жанр:пригоди, фантастика, екшн
Режисер:Ентоні Руссо, Джо Руссо
У ролях:Кріс Еванс, Скарлет Йоханссон, Семюель Джексон

Стів Роджерс намагається знайти своє місце в сучасному світі і продовжує співпрацю з Ніком Фьюрі та організацією ЩИТ. Цього разу він об'єднується з Наташею Романофф (Чорна Вдова), щоб битися з могутнім, але скритним ворогом у Вашингтоні наших днів.

Виробник:США
Тривалість:128 хв."КІТ- ГРІМ ТА ЗАЧАРОВАНИЙ ДІМ" формат 3D

Жанр:анімація, пригоди, сімейний
Режисер:Бен Стассен
У ролях:Бен Стассен

У пошуках укриття від негоди і злого пса, маленьке бездомне кошеня потрапляє в дивну компанію! Він знаходить дах у вельми дивному будинку, господарем якого є фокусник Лоренцо, що живе там зі своїми друзями звірками і магією... Магія в будинку всюди, зокрема у всіляких механізмах і іграшках, які стають друзями кошеняти Грома, як його прозвав господар будинку. Все було добре до того моменту, поки фокусник Лоренцо не потрапляє до лікарні і тепер дому загрожує продаж, на що налаштований його син. Кошеняті і його друзями, серед яких і буркотливі кролик і мишеня, які холодно відносяться до Грому, належить врятувати будинок, пройшовши цікавий квест, повний чарівництва і пригод.

Виробник:США
Тривалість:85 хв."АВАНТЮРИСТИ"

Жанр:пригоди
Режисер:К. Буслов
У ролях:К. Хабенський, С.Ходченкова

Катя та Андрій, успішний молодий банкір, прилітають на Мальту на відпочинок. В дайвінг-центрі вони випадково зустрічають Макса - професійного дайвера, та, по сумісництву бувшого коханого Каті.

Виробник:Росія
Тривалість:90 хв."ШАЛЕНИЙ ПАТРУЛЬ"

Жанр:комедія, екшн
Режисер: Тім Сторі
У ролях:Оши Джексон, Кевін Харт

Бен, звичайний охоронець-базікало, хоче одружитися з коханою Анджелою. Та є засада! ЇЇ брат-поліцейський не згоден віддати сестру такому балаболу. Бен вирішує довести, що вартий дівчини і на 24 години стає напарником крутого братана у патрулюванні вулиць міста. Новачок навіть не підозрює, в яку історію вляпався - детектив влаштує йому незабутній патруль.

Виробник:США
Тривалість:100 хв.