Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
" НЕРВ " - формат 2D - ВАРТІСТЬ КВИТКІВ від 40,00 грн. -

Жанр:трилер
Режисер:ГЕНРІ ДЖУСТ, АРІЕЛЬ ШУЛЬМАН
У ролях:ЕММА РОБЕРТС («Ешбі», «Ми-Міллери», «Крик»), ДЕЙВ ФРАНКО («Ілюзія обману 2», «Сусіди», «Мачо і ботан»), ДЖУЛЬЄТТ ЛЬЮЇС («Природжені вбивці», «Від заходу до світанку»)

Нова ультрасучасна розвага, від якої всі втрачають голову, - онлайн-гра «Правда або Дія». Ти у тренді, тільки якщо граєш. Народ у захваті і всі переконані, що це всього лише фан, та за кожним наступним кроком учасників екстримального реаліті-шоу пильно стежить анонімна спільнота «спостерігачів».

Виробник:Disney
Тривалість:90 хв."ЧУДОВА СІМКА" - формат 2D - ВАРТІСТЬ КВИТКІВ від 40,00 грн. -

Жанр:бойовик, вестерн
Режисер:АНТУАН ФУКУА («Праведник», «Падіння Олімпу»)
У ролях: Дензел Вашингтон (« Рейс», «Праведник», «Гангстер»), КРІС ПРАТТ ( «Світ Юрського періоду», «Вартові Галактики», «Людина, яка змінила все»), ПІТЕР САРСҐААРД («Лицар дня», «Чорна меса»)

Неперевершені Дензел Вашингтон і Кріс Пратт на чолі «Чудової сімки» увірвуться в кінотеатри у видовищному драйвовому вестерні. Група відважних вояків стає на захист маленького селища, яке тероризує кривава банда. У кожного з них за плечима своя історія і свій унікальний стиль бою - хтось добре володіє кулаками, а хтось - гострим словом і хитрістю. Разом вони дадуть відсіч найлютішим бандитам Дикого Заходу. По конях!

Виробник:Metro-Goldwyn-Mayer, Sony Pictures Entertainment, Village Roadshow Pictures
Тривалість:100 хв."ЛЕЛЕКИ" - формат 3D - ВАРТІСТЬ КВИТКІВ від 40,00 грн. -

Жанр:мультфільм, комедія
Режисер:Ніколас Столлер, Даг Світленд
У ролях:Ніколас Столлер, Даг Світленд

Лелеки приносять дітлахів…та робили вони це до недавна. Зараз вони доставляють пакунки для інтернет гіганта Лелечамалеча.com. Молодший - найкращий лелека-кур`єр у компанії. Молодшого мали підвищити, але ненароком він активує дітовиробничу машину, яка створює милу та некеровану дівчинку-немовля. Молодший та його подруга Тюльпан, вдвох, вони єдині люди на Лелечій Горі. Утрьох з немовлям вони переживуть надзвичайні пригоди, які можуть змінити життя багатьох сімей та відновити справжнє призначення лелек у світі.

Виробник: Warner Bros. Pictures
Тривалість:86 хв."ДИТИНА БРІДЖИТ ДЖОНС" - формат 2D - ВАРТІСТЬ КВИТКІВ від 40,00 грн. -

Жанр:романтична комедія
Режисер: ШЕРОН МАГУАЙР («Щоденник Бріджит Джонс»)
У ролях:РЕНЕ ЗЕЛЛВЕГЕР («Щоденник Бріджит Джонс», «Бріджит Джонс: Межі розумного»), КОЛІН ФЕРТ («Kingsman: Таємна Служба», «Промова короля») ПАТРІК ДЕМПСІ (серіал «Анатомія Грей», «Трансформери 3: Темна сторона Місяця»), ЕММА ТОМПСОН ( «Гаррі Поттер і Орден Фенік

Романтична комедія всіх часів повертається… з поповненням! Бріджит Джонс завжди мріяла про хеппі-енд. Але після офіційного розриву з Марком Дарсі, який нікуди не зник, а завжди поруч у вигляді запасного аеродрому, вона досі незаміжня, щоправда з успішною кар’єрою телепродюсерки. І тут життя ставить Бріджит романтичну підніжку у вигляді привабливого американця на ім'я Джек, котрий є повною протилежністю містерові Дарсі. Віддавшись пристрасті, улюблениця всіх жінок планети виявляє, що вагітна і при цьому лише на 50% впевнена, хто з них батько її дитини.

Виробник:Universal
Тривалість:100 хв.