Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"ФАНТАСТИЧНА ЧЕТВІРКА" - формат 2D -

Жанр:фантастика, екшн
Режисер: Джош Транк
У ролях: Майлз Теллер, Кейт Мара, Джеймі Белл, Майкл Б. Джордан , Тобі Кеббелл

"Фантастична четвірка" - це сучасне перевтілення оригінальної і самої живучої команди супергероїв Marvel. Мова йде про четвірку молодих аутсайдерів, які переміщуються в чужий і небезпечний всесвіт, де їх фізична форма зазнає шокуючих змін. Життя героїв назавжди змінюється, і тепер їм належить навчитися керувати своїми новими здібностями, і спільними зусиллями врятувати Землю від колишнього друга, який перетворився на ворога.

Виробник:США
Тривалість:110 хв."УПС... НОЙ ВІДПЛИВ !" - формат 3D -

Жанр:анімація, комедія, сімейний
Режисер: студія Ulysses Filmproduktion
У ролях: студія Ulysses Filmproduktion

Наближається потоп, незабаром усе вкриє вода і настане кінець світу. Двоє кумедних незграбних звірят, Дейв та його син Фінні, повинні потрапити на Ковчег, який збудували для порятунку всіх тварин. Але виявлєяться, що тваринам їхнього виду вхід заборонений! За допомогою хитрощів і маскування їм вдаєтсья прослизнути на ковчег, але радіти зарано... А дже незабаром допитливий Фінні та його нова знайома Лея примудряються випасти з ковчега. Тепер їм доведеться втікати від повені і знайти шлях на найвищу гору, а їхнім батькам - розвернути ковчег, щоб урятувати своїх дітей.

Виробник: Німеччина, Бельгія, Ірландія
Тривалість:87 хв."АГЕНТИ А.Н. К.Л." -формат 2D -

Жанр:комедія
Режисер:Гай Рітчі
У ролях:Генрі Каввіл, Х'ю Грант, Армі Хаммер

Події фільму відбуваються в 60-х роках, в період так званої Холодної Війни. Коли світу загрожує небезпека, навіть найзапекліші противники об'єднуються, щоб його врятувати. Це агент ЦРУ Наполеон Соло і оперативник КДБ Ілля Курякін. Разом вони повинні знайти главу таємної міжнародної організації, яка займається незаконними поставками ядерної зброї і новітніх технологій. Адже подібні дії можуть призвести до глобального розколу між державами. У агентів є зачіпка - вони вистежили дочку голови злочинницькій організації.

Виробник:США
Тривалість:115 хв."ДІВЧИНА БЕЗ КОМПЛЕКСІВ" - формат 2 D -

Жанр:комедія, романтика
Режисер: Джадд Апатоу
У ролях: Емі Шумер, Білл Хадер, Тільда Суінтон, Брі Ларсон, Маріса Томей, Езра Міллер, Кеті Міксон, Джон Сина

Журналістка Еммі, героїня нової романтичної комедії, по- перше - розумна, по-друге – симпатична, а по третє – ходяча халепа. А ще вона не уявляє свого життя без запальних і відривних вечірок. Для написання нової статті Еммі знайомиться з Аароном, супер- серйозним молодим хірургом, і розуміє, що закохалася... Суцільна підстава з цим коханням - доведеться перевертати життя з ніг на голову.

Виробник:США
Тривалість:125 хв.