Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"ЛЕГЕНДИ КРАЇНИ ОЗ: ПОВЕРНЕННЯ У СМАРАГДОВЕ МІСТО" формат 3D

Жанр:анімація, сімейний
Режисер:Уілл Фінн
У ролях:Хью Денсі, Том Кенні, Олівер Плетт, Дуглас Ходж

Дороті повертається в Оз і виявляє, що країна у занепаді, а її колишні друзі - Страшило, Залізний лісоруб та Лев - зникли. Під час пошуків дівчинка натикається на фарфорову ляльку, живий корабель та багато інших нових персонажів.

Виробник:США
Тривалість:88 хв."ГЕРКУЛЕС" формат 3D

Жанр:пригоди, екшн
Режисер:Бретт Ретнер
У ролях:Дуейн Джонсон, Джон Херт, Аксель Хенні, Йен МакШейн, Пітер Муллан

Улітку цього року легенда оживає! Зірка "Форсажу" Дуейн Джонсон перевтілиться у непереможного Геркулеса у масштабному бойовику за мотивами давньогрецьких легенд. Герой-напівбог, здійснивши 12 звитяжних подвигів, втрачає найдорожче - родину. Могутній воїн мандрує давньою Грецією, пропонуючи свої послуги, як звичайний найманець. Золото і кров – те, що йому потрібно. Але несподіване прохання правителя Фракії і його доньки захистити їхній край від нашестя ворога повертає Геркулеса до життя. Попереду битва, якої ще не бачили світи!

Виробник:США
Тривалість:100 хв."СВІТАНОК ПЛАНЕТИ МАВП" формат 3D

Жанр: Екшн, Трилер, Фантастика
Режисер:Метт Рівз
У ролях:Гарі Олдман, Джейсон Кларк, Джуді Грір, Енді Серкіс, Кері Рассел, Тобі Кеббелл

Група людей, які вижили після розгулу смертоносного вірусу, кидає виклик розростаючийся нації еволюціонувавших унаслідок невдалого генетичного експерименту мавп, на чолі з Цезарем. Спершу вони досягають крихкого перемир'я, але потім стають на стежку війни, яка остаточно визначить, хто є пануючим видом на планеті Земля.

Виробник:США
Тривалість:100 хв.