Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail
"СЬОМИЙ ГНОМ" формат 3D

Жанр:анімація
Режисер: Борис Альіновіч, Харольд Слеперманн
У ролях: Борис Альіновіч, Харольд Слеперманн

У замку Фантабулараса великий переполох: принцеса Роза святкує свій 18-й День народження. Прийняті найсуворіші заходи безпеки, адже злобна Чаклунка Делламорта, яка прокляла Розу на її хрестинах, не дозволить прокляттю розчинитися в повітрі. Семеро гномів - Розумник, Рижик, Буркун, Соня, Силач, Бодряк і Бобо - нічого не знають про це, коли відправляються на свято в замок, мріючи повеселитися... Бобо, найменший гном, випадково запускає таємний механізм в перстні Чаклунки, і принцеса разом з усіма гостями замерзає. Гноми рятуються в саму останню секунду. Тепер, щоб все виправити, їм доведеться відправитися в небезпечну подорож і знайти коханого принцеси, викраденого драконом злісної Делламорти.

Виробник:Німеччина
Тривалість:80 хв."ТОЙ, ЩО БІЖИТЬ ЛАБІРИНТОМ" формат 2D

Жанр: Екшн, Трилер, Фантастика, Містика
Режисер:Уес Болл
У ролях:Ділан О'Брайєн Томас, Броді Сенгстер ,Кая Скоделаріо, Патриція Кларксон, Джейкоб Латімор, Уілл Полтер

Коли Томас прокидається в ліфті, єдине, що він пам'ятає — своє ім'я. Його пам'ять цілком порожня, але він не сам. Його вітає група підлітків, що навчилися виживати на "Галявині" — величезній відкритій місцевості, оточеній масивними кам'яними стінами. Як і Томас, вони не знають, як і чому потрапили сюди. Знають вони лише одне: кожні 30 днів з ліфта з'являється новий хлопчик. Вже більше двох років група намагається знайти вихід з лабіринту, що оточує їх місце проживання, але зараз вони починають втрачати надію. Томаса чекали, але наступного дня на "Галявині" з'являється дівчина — перша з будь-коли опинявшихся тут. Проте навіть ще дивовижніше виглядає її послання. Томас може виявитися набагато більш важливим, ніж він міг будь-коли уявити. Ось тільки б він зміг розкрити темні таємниці, сховані на самому дні його підсвідомості...

Виробник:США
Тривалість:113 хв."НЕБЕСА РЕАЛЬНІ" формат 2D

Жанр:драма
Режисер: Рендалл Уоллес
У ролях:Келлі Райллі, Грег Кіннер, Томас Хейден Черч

Цю історію було знято на основі реальних подій з життя звичайної родини, але жодному раціональному поясненню вона не піддається. В результаті нещасного випадку хлопчик впадає в глибоку кому, і батьки вже не сподіваються побачити колись свою дитину. Але диво трапилося... Переживши клінічну смерть, малюк з дитячою безпосередністю оповідає про свою мандрівку на Небеса, знає в обличчя померлих родичів і говорить про речі, які трапилися до його народження. Він повернувся звідти, звідки вже не повертаються, повністю змінивши уявлення про життя і смерть.

Виробник:США
Тривалість:100 хв."ПРАВЕДНИК" формат 2D

Жанр: кримінальний, трилер, екшн
Режисер:Антуан Фукуа
У ролях:Дензел Вашингтон, Хлоя Моретц, Білл Пуллман, Мелісса Лео, Хейлі Беннетт, Девід Харбор

Колишній спецназівець (Дензел Вашинґтон) інсценує власну загибель і починає життя з чистого аркуша. Але одна випадкова зустріч з молодою повією, яку переслідує ціле злочинне угрупування, повертає його до жорстокої реальності. Взявши на озброєння усі свої бойові навички, колишній офіцер виходить на боротьбу зі злом. Він - Праведник і справедливість буде відновлено.

Виробник:США
Тривалість:128 хв.