Кінокомплекс «Доміон»

м. Ужгород, вул. Минайська, 40

+38 (03122) 2-25-43
+38 (099) 023-14-13

E-mail

Як одержати безкоштовний квиток

Компанія ТОВ «ДОМІОН» надає кожному глядачеві безкоштовну можливість брати участь в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ», запрошуючи знайомих для перегляду фільмів в кінотеатрі «ДОМІОН» (м.Ужгород, вул.Минайська, 40), та завдяки цьому одержувати безкоштовні квитки для перегляду улюблених кінофільмів.

Запросивши 5 осіб, які відвідали кінотеатр та зареєстрували на нашому сайті свої квитки під особу, яка їх запросила, Ви одержуєте безкоштовний квиток на найкращі місця та будь-який фільм у кінотеатрі «ДОМІОН»

Реєстрація квитка дуже проста, займає всього 2 хвилини та складається з 3-х кроків.

Заходьте на сайт www.domion.info

  1. Натисніть кнопку «Безкоштовний квиток».
  2. Заповніть номер квитка особи, яка Вас запросила, (так само будуть вводити і Ваш номер квитка при реєстрації вже Ваші запрошені), номер свого квитка, вказавши час продажу квитка, а також Ваш номер телефону, емейл, ім'я та прізвище.
  3. Ознайомтесь з умовами угоди про реєстрацію та натисніть кнопку «зареєструвати квиток».
Все дуже просто!

Зареєструйте свій квиток

Номер квитка особи, яка запросила.
Якщо Вас ніхто не зпрошував, залишіть це поле пустим.
Номер Вашего квитка
Час продажу
Ваш номер телефону: E-mail: Ім'я: Прізвище:
Я згоден з умовами реєстраційної угоди
Зареєструвати

Уважно прочитайте цю Реєстраційну угоду

Ця Реєстраційна Угода регулює відносини між Учасником проекту «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» , надалі Партнер, та Організатором проекту.

Учасник (діючий учасник) - фізична особа, зареєстрований користувач.

Організатор - власник ресурсу www.domion.info

Реєструючись для роботи в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» , Учасник автоматично погоджується з умовами цієї угоди. 

Організатор залишає за собою право розширяти та деталізувати цю угоду; про суттєві зміни Організатор зобов'язується повідомити Учасників заздалегідь та в новинах сайту.

Організатор надає Учаснику можливість брати участь у проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ», запрошуючи потенційних відвідувачів кінотеатру для перегляду фільмів в кінотеатрі «ДОМІОН», який знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул. Минайська, 40.

Можливість участі в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» безкоштовна.

Запросивши 5 осіб, які відвідали кінотеатр та зареєструвались під номер особи, яка запрошувала, на сайті www.domion.info, вказавши при реєстрації номер власного кіно-квитка, Запрошувач одержує безкоштовний квиток на будь-який фільм в кінотеатрі «ДОМІОН»

Учасник зобов'язуєтся надати правдиву, точну інформацію про себе у Формі Реєстрації, та підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

Якщо є серйозні підстави вважати, що надана Учасником інформація невірна, неповна чи неточна, Організатор має право призупинити або відмінити реєстрацію Учасника та відмовити йому у праві доступу в акаунт користувача.

В свою черу Органіизатор зобов'язується зберегати конфіденційність особистої конкретної інформації, яку надав Учасник при реєстрації.

Організатор бере на себе зобов'язання по можливості постійно працювати у напрямку вдосконалення сервісних зручностей та технічної надійності всього сайту www.domion.info в цілому.

У випадку постійного злісного порушення правил акаунт Учасника буде заблоковано, рішення про повторну реєстрацію приймається на переговорах з Організатором.

Для того, щоб скористатись можливістю участі в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ», необхідно мати у розпорядженні комп'ютер з можливістю використання кирилиці, доступ до Інтернету та діючу електронну поштову скриньку для своєчасного одержання новин, повідомлень, сповіщень та іншої важливої для роботи інформації. Всі питання придбання прав доступу до Мережі, покупки та налагодження відповідного обладнання та програмних продуктів вирішуються Учасником самостійно і не підпадають під дію цієї Угоди. Ніякі претензії, щодо некоректної роботи обладнання, програм, комунікаційних мереж Організатором не приймаються.

Учасник несе відповідальність за безпеку отриманого при реєстрації логіну та паролю, а такоже за все, що буде зроблено в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНА» під його логіном та паролем. Організатор має право заборонити використання логінов нецензурного та неблагозвучного характеру та вилучити їх з використання.

Учасник зобов'язується негайно повідомити Організатора про будь-який факт або спробу несанкціонованого доступу під його логіном та паролем та/або про будь-яке порушення безпеки. У подібних випадках, на прохання учасника, його логін або пароль можуть бути змінені.

Учасникам в процесі роботи в проекті «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» заборонено:

  • Давати свідомо помилкову інформацію, в т. ч. видавати себе за іншу особу (власника іншого псевдоніму) або представника Організатора;
  • надавати доступ в проект «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» зі свого аккаунта під своїм логіном особам, які не є учасниками цього проекту.

Організатор не гарантує, що зміст контента проекту «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» та напрямок його роботи буде постійно відповідати потребам та очікуванням всіх Учасників, а також що всі технічні накладки будуть виправлені негайно.

Учасник повинен самостійно оцінювати всі ризики, по'вязані з використанням контенту проекту «ПАРТНЕР ДОМІОНУ». Організатор не несе відповідальності за збитки, нанесені Учасниками один одному або третім особам.

Організатор проекту «ПАРТНЕР ДОМІОНУ» нагадує, что дотримання умов Реєстраційної угоди дозволить всім учасникам плідно і безконфліктно працювати.

Всі питання, пов'язані з цією Угодою, Ви можете задати за адресою info@domion.info